Úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2017/18

Mezinárodní kytarová soutěž Zruč nad Sázavou, 15. - 18. 6. 2018

Johana Kubátová ze třídy M. Velemínského získala 3. cenu a cenu za nejlepší interpretaci české skladby

 

Koncert pro radost, Metodické centrum JAMU Brno 16. 6. 2018

Na koncertě vystoupila žákyně klavírní třídy BcA. A. Ludvíčkové Tereza Mwihaki Bučková

 

4. ročník výtvarné a literární soutěže u příležitosti mezinárodní kampaně "Vlajka pro Tibet"

Nela Holšteinová ze třídy E. Sokolové získala zvláštní ocenění: cenu pro talenty

Oceněn byl i celý soubor čhamových masek (kolektivní práce žáků výtvarného oboru), který chce spolek Lunghta vystavit na připravované výstavě.

 

Ústřední kolo soutěže MŠMT ve hře na dechové nástroje, Praha 3. 5. - 6. 5. 2018

Eliška Vítů ze třídy I. Latinákové získala 2. cenu ve hře na zobcovou flétnu 

 

Ústřední kolo soutěže MŠMT v sólovém a komorním zpěvu, Turnov 27. 4. -29. 4. 2018

Zora Kalinová ze třídy Z. Vernerové získala 1. cenu

 

Česko-slovenská harfová soutěžní přehlídka, Liberec 21. 4. 2018

Jana Marie Kyzlinková získala 2. cenu (1. kat.)

Sofie Hanžlová získala 2. cenu (2. kat.)

Anna Buriánková získala 2. cenu (4. kat.)

Veronika Čurdová získala 2. cenu (5. kat.)

Všechny žákyně jsou ze třídy V. Vaňkové.

 

Celostátní kytarová soutěž PRAGuitarra clássica, Praha 13. - 15. 4. 2018

Johana Kubátová ze třídy M. Velemínského získala 1. cenu

 

Soutěžní přehlídka populárního zpěvu v pražských ZUŠ, Praha 13. 4. 2018

Magda Exnerová ze třídy Z. Vernerové získala 1. cenu

Sára Čípová ze třídy K. Nedomy získala 2. cenu

 

Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia, Janáčkova konzervatoř v Ostravě 5. - 8. 4. 2018

Alena Veselá z klavírní třídy BcA. Anny-Adély Ludvíčkové získala čestné uznání

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje, Praha 20. - 23. 3. 2018

Eliška Vítů ze třídy I. Latinákové získala 1. cenu ve hře na zobcovou flétnu a postoupila do ústředního kola

Katarína Babičková ze třídy I. Latinákové získala 1. cenu ve hře na zobcovou flétnu

Anna Mahelková ze třídy I. Latinákové získala 2. cenu ve hře na zobcovou flétnu

Richard Kobza ze třídy K. Mezery získal 2. cenu ve hře na klarinet

Martin Fried ze třídy K. Mezery získal 2. cenu ve hře na klarinet

Benedikt Kobylka ze třídy K. Mezery získal 3. cenu ve hře na klarinet

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu, Praha 16. - 18. 3. 2018

Zora Kalinová ze třídy Z. Vernerové získala 1. cenu a postoupila do ústředního kola

Tomáš Příhoda ze třídy K. Nedomy získal 3. cenu

Anna Buriánková ze třídy Z. Vernerové získala čestné uznání

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře smyčcových souborů a orchestrů, Praha 14. 3. 2018

Smyčcový soubor ZUŠ Zbraslav pod vedením V. Mahelky získal 2. cenu

 

Klavírní soutěž Beethovenovy Teplice, Teplice 10. - 11. 3. 2018

Zuzana Litošová ze třídy BcA. Anny-Adély Ludvíčkové získala čestné uznání

 

Mezinárodní taneční soutěž v německém Selbu, 16. 2. 2018

Veronika Beranová a Nela Říhová získaly 2. cenu v kat. moderna - duet a postoupily na mistrovství světa ve Španělsku

Veronika Beranová získala 4. cenu v kat. moderna - sólo

Obě jsou žákyněmi tanečního oboru ZUŠ Zbraslav

balet selb

 

Festival Česká klavírní moderna dětem, Praha 27. - 28. 1. 2018

Naši školu reprezentovala Alena Veselá, žákyně BcA. Anny-Adély Ludvíčkové

 

Soutěž Talent Prahy 5, Praha 1. 12. 2017

Klarinetisté Richard Kobza a Martin Fried ze třídy K. Mezery získali 2. cenu a 28. února 2018 vystoupí na koncertě vítězů v Národním domě na Smíchově za doprovodu orchestru PKF - Prague Philharmonia

 

Mezinárodní harfová soutěž prof. Karla Patrase, Praha 16. - 19. 11. 2017

Jana Marie Kyzlinková získala čestné uznání (1. kat.) a cenu pro nejmladšího účastníka soutěže

Veronika Čurdová získala čestné uznání (4. kat.)

Anna Buriánková (4. kat.) získala zvláštní cenu za interpretaci skladby La Gimblette od Bernarda Andrèse, kterou též zahrála na koncertě vítězů v Sále B. Martinů

Všechny žákyně jsou ze třídy V. Vaňkové

 

Výtvarná soutěž "Neviditelná výstava" (téma Knihomolové a knihomolky)

Magdalena Brázdová získala hlavní cenu v kat. 14-18 let

Čestné uznání v kat. 14-18 let získaly Julie Štěpánová a Marie Štěpánová

Čestné uznání v kat. 6-13 let získaly Magdalena Korecká, Nikola Vejvodová a Barbora Kulhánková

Všechny žákyně jsou ze třídy E. Sokolové

 

Mezinárodní taneční soutěž Ave Bohemia 2017, Praha 2. - 6. 11. 2017

Veronika Beranová získala 3. cenu

Nela Říhová získala 4. cenu

IMG b0cf7b04193e3baeb2e8ba89c9c42f17 V 1 1

 

Mezinárodní taneční soutěž Baletní mládí 2017, Praha 22. 10. 2017

žákyně tanečního oboru Veronika Beranová získala 1. cenu v kat. moderní tanec

 

Gratulujeme!