Úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2012/13

Mezinárodní interpretační soutěž Pro Bohemia, Janáčkova konzervatoř a gymnázium v Ostravě 5. - 7. 4. 2013
Anna Kociánová ze třídy Anny-Adély Ludvíčkové dipl. spec. získala 3. cenu.

Klavírní soutěž Mladí pianisté na klavíru Steinway, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 17. 5. 2013

Tereza Mwihaki Bučková získala 3. cenu a Anna Kociánová čestné uznání 1. stupně. Žákyně jsou ze třídy Anny-Adély Ludvíčkové dipl. spec.

Hommage à Carl Czerny, Praha, Břevnovský klášter 23. 3. 2013

Na přehlídce pro žáky ZUŠ a studenty konzervatoří ČR s mezinárodní účastí naši školu reprezentovaly žákyně Anny-Adély Ludvíčkové dipl. spec. Tereza Mwihaki Bučková, Anna Kociánová a Hana Šlampová.

Celostátní klavírní soutěž Prague Junior Note, HAMU Praha - sál B. Martinů, 13. - 16. 6. 2013

Naši školu úspěšně reprezentovaly Magdalena Sedláková a Tereza Mwihaki Bučková ze třídy Anny-Adély Ludvíčkové dipl. spec.

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Trio zobcových fléten Eliška Vítů, Magdalena Kůstková, Michaela Hermanová získalo 1. cenu. Žákyně jsou ze třídy I. Latinákové.
Žesťové trio Václav Doležal, Jakub Marek, Martin Hübner získalo 3. cenu. Žáci jsou ze třídy M. Tolknera.

Celostátní soutěž ve hře na klasickou kytaru "PRAGuitarra Clássica 2013", Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 21. - 23. 3. 2013
Johanka Kubátová ze třídy Mgr. Marka Velemínského získala 1. cenu.

Mezinárodní houslová soutěž Josefa Micky, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 8. - 10. 3. 2013
Christopher Porteous ze třídy Mgr. Vojtěcha Mahelky získal 1. cenu.

Mezinárodní Kocianova houslová soutěž, Ústí nad Orlicí 8. - 11. 5. 2013

Christopher Porteous ze třídy Mgr. Vojtěcha Mahelky získal čestné uznání II. stupně.

Písňová soutěž Bohuslava Martinů, Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 19. - 21. 10. 2012
Anna Hrdá z pěvecké třídy Z. Vernerové získala 3. cenu (kat. I. A) a zvláštní cenu festivalu Nekonvenční žižkovský podzim za interpretaci písně 20. století.

Soutěž v klasickém tanci s mezinárodní účastí Baletní mládí Praha - Žižkov, 20. 10. 2012
Julie Jarošová a Anna Kociánová ze třídy Mgr. E. Zápotocké získaly čestné uznání za 6. místo v kat. 1 B.

International festival of children and youth creativity AVE Bohemia Praha, 4. 11. 2012
Eliška Rajmonová ze třídy Mgr. Evy Zápotocké získala 1. cenu v kat. klasický tanec.

Mezinárodní taneční soutěž v Selbu (Německo)
Nina Štěrbová ze třídy Mgr. E. Zápotocké získala 3. cenu v kategorii KSM a nominovala se na mistrovství světa DWC 2013, které se koná v Brightonu v Anglii.

Gratulujeme!