Úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2017/18

Mezinárodní taneční soutěž Ave Bohemia 2017, Praha 2. - 6. 11. 2017

Veronika Beranová získala 3. cenu

Nela Říhová získala 4. cenu

IMG b0cf7b04193e3baeb2e8ba89c9c42f17 V 1 1

 

Mezinárodní taneční soutěž Baletní mládí 2017, Praha 22. 10. 2017

žákyně tanečního oboru Veronika Beranová získala 1. cenu v kat. moderní tanec

 

Gratulujeme!

Úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2016/17

Ústřední kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na kytaru, Plzeň 19.-21. 5. 2017

Johana Kubátová získala 1. cenu

David Tvrdý získal 2. cenu

Anastázie Nováková získala 3. cenu

duo Johana Kubátová, Anastázie Nováková získalo 1. cenu

všichni žáci jsou ze třídy M. Velemínského

 

Mezinárodní kytarová soutěž Fernanda Sora, Frýdek-Místek 27.-29. 4. 2017

Johana Kubátová ze třídy M. Velemínského získala 3. cenu

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na kytaru, Praha 4.-6. 4. 2017

Johana Kubátová získala 1. cenu

Anastázie Nováková získala 1. cenu

David Tvrdý získal 1. cenu

duo Johana Kubátová, Anastázie Nováková získalo 1. cenu

Jan Černý získal 2. cenu

všichni žáci jsou ze třídy M. Velemínského

 

Jarní petrklíč, festival pro malé a mladé hudebníky a zpěváky, Praha 23. 3. 2017

Anna Buriánková, žákyně harfové třídy V. Vaňkové získala 1. cenu (kat. starší instrumentalisté)

Tomáš Charvát, žák klavírní třídy V. Vedrala získal 1. cenu (kat. starší instrumentalisté)

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na klavír, Praha 5.-9. 3. 2017

Jan Marsín ze třídy V. Vedrala získal čestné uznání

Emanuel Ježek ze třídy O. Smoliarova získal čestné uznání

Damian Sýkora ze třídy O. Smoliarova získal čestné uznání

 

Celostátní kytarová soutěž PRAGuitarra Clássica 2017, Praha 2.-4. 3. 2017

Johana Kubátová získala 2. cenu (II. kat.)

Anastázie Nováková získala čestné uznání (III. kat.)

6ákyně jsou ze třídy M. Velemínského

 

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT, soutěžní přehlídka pro jazzové soubory a ostatní orchestry, Praha 4. 3. 2017

Big Band Biskupská (společný projekt ZUŠ Biskupská a ZUŠ Zbraslav) pod vedením M. Tolknera získal 1. cenu

 

Mezinárodní kytarová soutěž L. Luthier Contest, Bratislava 4.-7. 11. 2016

Johana Kubátová ze třídy M. Velemínského získala 3. cenu

 

Mezinárodní soutěž AVE BOHEMIA, Praha 3.-7. 11. 2016

Naši školu úspěšně reprezentovaly žákyně tanečního oboru ze třídy E. Zápotocké:

Eliška Rajmonová získala 1. cenu (moderní tanec) a 4. cenu (klasický tanec)

Nela Říhová získala 3. cenu (moderní tanec)

Dominika Dostálová získala 4. cenu (moderní tanec)

 

image-0-02-05-9a4908a09beb8add1176922de799511a745f6e09d668846f0aa591cbdfcc0291-V

 

XIV. ročník mezinárodní písňové soutěže Bohuslava Martinů, Praha 21.-23. 10. 2016

Zora Kalinová ze třídy Z. Vernerové získala 2. cenu a cenu za nejlepší interpretaci písně B. Martinů v kat. 1A

 

Předávání ceny Nadace D. a V. Havlových VIZE 97, Pražská křižovatka, 5. 10. 2016

Žákyně harfového oddělení ze třídy V. Vaňkové s úspěchem vystoupily na slavnostním ceremoniálu předávání ceny Nadace D. a V. Havlových VIZE 97. Akce se konala 5. října 2016 u příležitosti nedožitých 80. narozenin prezidenta Václava Havla v Pražské křižovatce na Anenském náměstí v Praze.

 

Gratulujeme!

Úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2015/16

Mezinárodní kytarová soutěž Zruč n. Sázavou 2016, 23.-25. 6. 2016
Johana Kubátová získala 1. cenu (II. kat.)
David Tvrdý získal 2. cenu (V. kat.)
Oba žáci jsou ze třídy M. Velemínského
 
Hradecké Guitarreando, celostátní soutěž v komorní hře, Hradec Králové 20. 5. 2016
Duo Karolína Kochmanová (flétna, je žákyní K. Mezery), David Tvrdý (kytara, je žákem M. Velemínského) získalo 2. cenu 
 
Ústřední kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Orlová 6.-7. 5. 2016
Trio zobcových fléten ze třídy I. Latinákové Anna Mahelková, Eliška Vítů, Michaela Hermanová získalo 2. cenu a navíc zvláštní ocenění za interpretaci skladby A. Davise Soup of the Evening
 
Celostátní soutěž v populárním zpěvu JUNIOR TALENT, Most 23. 4. 2016
Pěvecká dua ve složení Daniela Červenková, Sára Čípová (ze třídy K. Nedomy) a Aneta Hofmanová, Adéla Slámová (ze třídy Z. Vernerové) postoupila ve IV. kategorii (dua, tria a vokální skupiny) do finále. Ve finále, které se uskutečnilo 24. 5. v Mostě, získalo duo Daniela Červenková, Sára Čípová 2. cenu.
 
Harfový festival PRAH-A-HARP FESTIVAL, Praha 8.-10. 4. 2016
Naši školu s úspěchem reprezentovaly žákyně V. Vaňkové Veronika Čurdová (vystoupila na zahajovacím koncertě v Pálffyho paláci), Elen Horáková a Sofie Hanžlová (vystoupily na komorním koncertě v sále Gymnázia a HŠ hl. m. Prahy)
 
Celostátní kytarová soutěž Praguitarra Clássica 2016, Praha 7.-9. 4. 2016
Johanka Kubátová ze třídy M. Velemínského získala 2. cenu
 
Mezinárodní taneční soutěž Ave Bohemia, Praha 26. 3. 2016
Dominika Dostálová získala 1. cenu (kat. moderní tanec-sólo)
Veronika Beranová získala 1. cenu (kat. moderní tanec-sólo)
Dominika Dostálová a Veronika Beranová získaly 2. cenu (kat. duo)
Žákyně jsou ze třídy E. Zápotocké
 
Krajské kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Praha 17. - 19. 3. 2016
Trio zobcových fléten Anna Mahelková, Eliška Vítů, Michaela Hermanová získalo 1. cenu s postupem do ústředního kola (kat. II b)
Trio zobcových fléten Eliška Vítů, Michaela Hermanová, Kristýna Tabačíková získalo 2. cenu (kat. III b)
Iva Latináková získala ocenění za pedagogickou činnost
 
Mezinárodní taneční soutěž Dance World Cup 2016, Selb, Německo, 13. 2. 2016
Marianna Maková a Tomáš Šťáhlavský získali 1. cenu (kategorie duo – národní tanec)
Ivana Měchurová získala 1. cenu (kategorie moderní tanec)
Eliška Rajmonová získala 1. cenu (kategorie národní tanec)
Všichni jmenovaní se zároveň nominovali na mistrovství světa v Jersey
Žáci jsou ze třídy E. Zápotocké
4 foto

Mezinárodní harfová soutěž prof. Karla Patrase, HAMU Praha 27.-29. 11. 2015
Veronika Čurdová získala 1. cenu (3. kat.)
Anna Buriánková získala 2. cenu (3. kat.)
Elen Horáková získala 2. cenu (1. kat.) a cenu pro nejmladšího účastníka
Sofie Hanžlová získala 3. cenu (1. kat.)
Všechny žákyně jsou ze třídy V. Vaňkové
 
Mezinárodní kytarová soutěž, ZUŠ Ladislava Stančeka, Prievidza, 18. 11. 2015
Johanka Kubátová ze třídy M. Velemínského získala 1. cenu a titul laureáta soutěže
 
Mezinárodní kytarová soutěž "L. Luthier Contest", Bratislava 13.-16.11. 2015
Naši školu s úspěchem reprezentovala Johanka Kubátová ze třídy M. Velemínského
 
Mezinárodní taneční soutěž Ave Bohemia, 7. 11. 2015, hotel Olšanka, Praha
1. místo:
- Španělský tanec (kat. charakterní tanec) - Žofie Vejvodová, Eliška Rajmonová, Natálie Tomečková, Ivana Měchurová, Julie Štěpánová, Marie Štěpánová
- This Is Me (kat. moderní tanec) - Ivana Měchurová
- Šeherezáda (kat. neoklasický tanec) - Eliška Rajmonová
2. místo:
- Ptáčátko (kat. klasický tanec) - Veronika Beranová
- To jsme my (kat. moderní tanec - duet) - Dominika Dostálová, Nela Říhová
 
Žákyně jsou ze třídy E. Zápotocké
 
Vzpomínkový koncert na Vlastimilu Pospíšilovou (významná organizátorka klavírních soutěží, koncertů a seminářů), Praha, Břevnovský klášter 17. 10. 2015
Naši školu úspěšně reprezentovala žákyně BcA. Anny-Adély Ludvíčkové Magdalena Sedláková
 
Gratulujeme!

Úspěchy našich žáků v soutěžích ve školním roce 2013/14

Kvalifikační soutěž na Dance World Cup, Selb, Německo, 8. 3. 2014

Naši školu úspěšně reprezentovaly tyto žákyně tanečního oboru ze třídy Mgr. E. Zápotocké:

3. cenu v kat. KSM a nominaci na Dance World Cup v Portugalsku získala Ivana Měchurová

3. cenu v kat. KDM a nominaci na Dance World Cup v Portugalsku získaly Žofie Vejvodová a Ivana Měchurová

4. místo v kat. KDM obsadily Amélie Šťáhlavská a Dominika Dostálová

6. místo v kat. JSM obsadila Eliška Rajmonová

 

Soutěž Talent Prahy 5, 9. 12. 2013

Christopher Porteous ze třídy V. Mahelky získal čestné uznání a 5. února 2014 s úspěchem vystoupil na koncertě vítězů za doprovodu orchestru PKF - Prague Philharmonia.

Reportáž o koncertu můžete zhlédnout zde.

Porteous Talent Prahy 5

 

III. mezinárodní harfová soutěž v Szegedu, Maďarsko, 28. 11. - 1. 12. 2013

V konkurenci žáků z celého světa naši školu s úspěchem reprezentovala Veronika Čurdová ze třídy Mgr. Vendulky Vaňkové

 

Mezinárodní klavírní festival v Opavě, 21. 11. 2013

Naši školu úspěšně reprezentovala Klára Nýčová ze třídy Anny-Adély Ludvíčkové dipl. spec.

100 0535a 

Soutěž Bohuslava Martinů, Hudební škola hl. m. Prahy, 19. 10. 2013

Anna Hrdá z pěvecké třídy Z. Vernerové získala 3. cenu.

P1040576a

Gratulujeme!